Süleymanpaşa Halı Yıkama

1994 yılında büyük teknolojik yatırımlarla kurulan KOR-TEM Halı Yıkama sektöründe büyük yankı uyandırdı, halı ve türevlerini yıkama ve temizleme konusunda uzman kadrosuyla büyük yenilikler açan KOR-TEM Halı Yıkama Fabrikası Tekirdağ'da bilinir halı yıkama fabrikasıdır.

Halı yıkama işlemlerini şu şekilde sıralayabiliriz. öncelikle evlerinizden yada işyerilerinizden alınan halılarınız,
1. aşama olan halı tozu alma makinasına girer ve üzerinde gözle gözüken yada gözükmeyen tozlarından arınır, sonrasında
2. aşama olarak halılarınız profosyonel halı yıkama makinalarıyla yıkanır
3. aşama halılarınız halı sıkma makinalarımızla yıkandıktan sonraki suyu sıkılır.
4. aşama olarak halılarınız özel olarak hazırlanmış halı kurutma odamızda sıcak hava üfleme kompresörlerimizle kurutulur.
5. aşama olarak halılarınız kurutulduktan sonra halı paketleme ve parfümle makinamızdan geçerek evlerinize ücretsiz servisimiz ile teslim edilir.

KOR-TEM Halı Yıkamanın bir çok halı yıkama firmalarından tek farkı, halı kurutma odasının kapalı mekanda olmasıdır. Ayrıca kuıllandığı profosyonel halı yıkama ve paketleme makinaları da bir çok firmada bulunmazken Kor-Tem halı yıkama , firmasını kurduğu ilk gün satın aldığı profosyonel makinalarla faaliyetlerini sürdürmektedir.

 İşini kaliteli ve hijyenik bir ortamda yapmayı prensip edinen Kor-Tem halı yıkama kalitesinden taviz vermeden hizmetlerine devam etmektedir. Halı temizliği alanında firmamız sektöründe onde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, temizlenmemiş halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı evinizden alıp 2 gün gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmiyen kir ve bakterlerden arındırılmış dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz

Halı Yıkama,  Halı Yıkama Şirketleri olarak, Kortem Temizlik  şirketi sayısız referansı ve Tekirdağ’ın her semtine sunduğu güvenilir HIZLI SERVİS ve çözüm önerileri ile sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.. Halı yıkama konusunda yaptığı işe garanti veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan TEKİRDAĞ KORTEM TEMİZLİK , bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmak için sadece halı yıkama hizmetlerinde uzmanlaşmış özel ekiplerle hizmet vermektedir.

Her türlü halı yıkaması için bizleri arayabilirsiniz. 444 10 74 yada (0282) 262 15 31 telefonlardan Randevu alınız.

Süleymanpaşa Halı Yıkama konusunda uzman kadromuz ve makinelerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Süleymanpaşa halı yıkama, Süleymanpaşa Halı, halı yıkama, Süleymanpaşa Halı yıkaması yapan, Süleymanpaşa halı yıkama firması, Süleymanpaşa'da halı yıkama