Hakkımızda

Firmamız emekli öğretmen İbrahim KORAL tarafından Tekirdağ'da ihtiyaç hissedilen temizlik ve halı yıkama hizmetlerine cevap verebilmek amacıyla 1994 yılında önce 60 m² lik bir mekanda, bugün ise 500 m² lik kapalı 50 m² lik açık olmak üzere 550 m² lik bir alan da hizmet vermektedir. Ayrıca Tekirdağ 5 km mesafede Muratlı yolu üzerinde 3000 m² lik fabrika yeri alınmış olup elektrik ve suyu hazırlanmış projelendirme aşamasında olan 1000 m² kapalı alanda hizmet verecek yeni binamızın inşaatı yakında başlayacaktır. Firmamız Tekirdağ'ın bir ilkidir ve konusuyla ilgili ilkleri oluşturmaya devam edecektir. Her yıl değişen ve yenilenen halı çeşitlerine uygun yıkama temizleme tekniklerini yakından takip ederek gerekli ARGE çalışmaları yaparak müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak başlıca hedefimizdir.

Firmamız Türkiye Profesyonel halı Temizleme Yardımlaşma Derneği üyesi olup meslektaşlarımızla uyum içinde çalışarak gerekli teknoloji ve bilgi paylaşımı sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız.

KORTEM Halı Yıkama olarak misyonumuz müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşteri memnuniyeti tam olarak sağlamaktır.

Sizleri dürüst güvenilir tecrübeli çalışkan kimliğinizden ve güler yüzlü hizmetimizden yararlanmaya davet ediyoruz.